O nas

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w niezwykłej morskiej przygodzie, jaką gwarantują organizowane przez nas rejsy wędkarskie.

Kołobrzeg, tutaj Państwa zapraszamy i gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń, wśród fal pięknego Bałtyku. Dysponujemy jachtem motorowym Baltic Condor, który wykorzystywany był przez Niemiecką Policję do prac patrolowo – pościgowych. Jego niezawodna konstrukcja i moc silnika, pozwalają na szybkie i bezpieczne przemieszczenie się pomiędzy łowiskami, w efekcie czego, połowy dorsza są niezwykle owocne.

Łódź wyposażona jest w kompletny sprzęt ratunkowy, zgodnie z międzynarodowymi wymogami. W nowoczesny sprzęt nawigacyjny, oraz profesjonalną echosondę wykorzystywaną przez duże jednostki rybackie. Doświadczenie załogi, oraz najnowsze urządzenia, zapewniają nam skuteczność w poszukiwaniu ryb i efektywne połowy z kutra. Na naszą łódź zabieramy 15 wędkarzy na rejsy jednodniowe oraz 10 na wyspę Bornholm

Nasza oferta skierowana jest również do firm, które chciałyby zorganizować imprezę integracyjną dla swoich pracowników , kół wędkarskich organizujących zawody ,oraz osób dla których, połowy z kutra są nowością. Z chęcią podzielimy się doświadczeniem, oraz podpowiemy w kwestii doboru sprzętu.

Zapraszamy również grupy chętne zwiedzić rowerami wyspę Bornholm (Jesteśmy w stanie przewieźć 15 rowerów).Posiadamy doświadczenie w organizowaniu takich wycieczek, , pomożemy w doborze tras i pól campingowych. Na naszym koncie jest już kilkanście takich wyjazdów oraz nietypowych zleceń jak asekuracja pływaków lub kajakarzy płynących na Bornholm. Zapraszamy!

Kontakt

Baltic Condor Wędkarstwo Morskie

ul. Warzelnicza 1

78-100 Kołobrzeg